Tanio z ubraniami to już było? Spółki odzieżowe muszą ciąć koszty! #reklama Materiał sponsorowany przez @CMCMarketsPolska Zapoznaj się z komentarzami i analizami CMC Markets – https://bit.ly/cmc-yt-23

Dołącz do Squabera i odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Dawid Lesznik, CIIA – Doradca Inwestycyjny oraz Makler Papierów Wartościowych, manager zespołu analitycznego Squabera wraz z Danielem Kosteckim – analitykiem rynków finansowych w CMC Markets zapraszają na kolejny odcinek cyklu „Spółki wokół nas!”.

To podejście do inwestycji w duchu filozofii Warrena Buffeta. Przedstawiamy spółki, z których dóbr i usług korzystamy na co dzień, często o tym nawet nie wiedząc. Analiz możecie spodziewać się co około miesiąc, w tym odcinku omawiamy czołowe marki światowej szybkiej mody (fast fashion) – Inditex (właściciela m.in. ZARA), a także H&M! Dla porównania omawiamy też polskie LPP, właściciela m.in. Reserved.

Są to prawdziwe molochy, dobrze ugruntowane na rynku, na którym działają. Czy jednak widać tutaj jakieś szanse do dalszego wzrostu biznesu? Skąd tak wysokie wyceny relatywne? Zdaje się, że kluczowa na przyszłość dla tych spółek będzie dalsza optymalizacja kosztowa, która może obrać kierunek dość analogiczny, jak w przypadku branży obuwniczej… jaki konkretnie? O tym w nagraniu!

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!