Euforia na PZU, cofka na bankach. KNF podjął decyzję odnośnie możliwości wypłaty dywidend przez instytucje finansowe! Bogdanka (LWB) szokuje planami na kolejne lata.

WAŻNE! Wzrost cen abonamentów od 1. stycznia. Dołącz do premium i zagwarantuj sobie niższą cenę na zawsze! http://bit.ly/squaber-promocja

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Kiedy 30 października alertowaliśmy, że PZU znajduje się w dogodnym miejscu, po 21 zł, mało kto wierzył jeszcze w dywidendę. Martwiono się, że KNF zablokuje jej wypłatę, teraz, kiedy cena jest o 50% wyżej, mamy tę informacje pewną! Będzie sprzedaż faktów, czy jednak dalszy wzrost kursu? Jaką dywidendę może wypłacić PZU i na co mogą liczyć inwestorzy?

Co dalej z bankami, które mają wstrzymane dywidendy do drugiej połowy 2021 roku? Czy tutaj pojawi się realizacja zysków po silnym rajdzie?

Bogdanka w nowej strategii podała, że będzie wydobywać węgiel koksujący tworząc tym samym konkurencje dla JSW, ale przede wszystkim przerzucając się na bardziej dochodowy rodzaj węgla, który ma przyszłość. To dobra informacja!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!