Jeszcze w czwartek globalny rynek finansowy obawiał się efektu domina, na celowniku inwestorów pojawił się Credit Suisse, który według instrumentów zabezpieczenia przed upadłością, miał nawet kilkadziesiąt procent szans na bankructwo w ciągu najbliższych trzech lat. Nagle w poniedziałek wraz z wiosną na rynkach zapanowały wzrosty czy to sesja przełomu? Czy główny inwestor ściągnie z giełdy spółkę Kernel na niekorzyść drobnych akcjonariuszy? Dlaczego w zeszłym tygodniu był największy wzrost ceny amerykańskich dwuletnich obligacji od 40 lat? Poznaj także najświeższą analizę spółki Alior Bank, KGHM, Tauron, CCC, oraz Grupa Azoty! Koniecznie obejrzyj najnowsze wydanie sygnałów dnia.

Dołącz do Squabera i odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner 

 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!