Cola czy Pepsi? Problem ten dalece wykracza poza kwestię wyzwania smaku. W co lepiej zainwestować? Materiał Sponsorowany przez CMC Markets – sprawdź najnowsze wiadomości ze świata inwestycji https://bit.ly/cmc-yt-23

Dołącz do Squabera i odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Dawid Lesznik, CIIA – Doradca Inwestycyjny oraz Makler Papierów Wartościowych, manager zespołu analitycznego Squabera wraz z Danielem Kosteckim – analitykiem rynków finansowych w CMC Markets zapraszają na kolejny odcinek cyklu „Spółki wokół nas!”.

To podejście do inwestycji w duchu filozofii Warrena Buffeta. Przedstawiamy spółki, z których dóbr i usług korzystamy na co dzień, często o tym nawet nie wiedząc. Analiz możecie spodziewać się co około miesiąc, w tym odcinku omawiamy rywalizację Pepsico oraz Coca-Cola Company.

Obie spółki bazują na dobrze ugruntowanych produktach na niemal wszystkich rynkach świata. Posiadają także szereg innych marek, jak chociażby Mirinda, czy Powerade. O ile jednak Coca Cola (KO) koncentruje się na segmencie napojów, Pepsico oferuje komplementarne przekąski – w tym Lay’s. Struktura obu spółek, a także poziomy przychodów są diametralnie różne. Kto jednak lepiej na tym wychodzi?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!