Decyzja FEDu na temat stóp procentowych nie zaskoczyła. Reakcja giełd pokazała siłę podaży. W tym całym środowisku, dolar znowu wrócił do wzrostów. Dzisiejszym sponsorem materiału jest Conotoxia Ltd. Dołącz do Trading Universe od Conotoxia! – https://bit.ly/3zk8MQL 

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Energetyka wodorowa – tanie paliwo przyszłości, czy relikt przeszłości? https://youtu.be/PPjQwNRPQE4

Decyzja banku centralnego USA nie zaskoczyła rynków. Mocne spadki na giełdach pokazała co o tym myślą inwestorzy. Co jednak dalej z indeksami, a przede wszystkim z polskim parkietem?

Tutaj pewną wskazówką jest siła polskiego złotego, który względem innych walut niż dolar wygląda bardzo pozytywnie. Rentowności polskich obligacji zatrzymały swój rajd i teraz pałeczka będzie w rękach Narodowego Banku Polskiego, który 9 listopada będzie decydował o stopach procentowych w Polsce.

Inflacja nie zwalania, wciąż daje się we znaki, co powoduje wzrost oczekiwań względem dalszych podwyżek stóp.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!