Panika banków centralnych, incydentalne podbicie na GPW, nowe oblicze wojny – to wszystko odciska coraz mocniejsze piętno na notowaniach polskich akcji. Co zdarzy się w najbliższych tygodniach? Na jakie spółki warto zwracać uwagę? Jaki będzie poziom stóp procentowych jesienią 2023 roku? Wiele pytań na które odpowiedź znajdziesz w najnowszym magazynie „Bilans”

Jak efektywnie inwestować w dobie dużej zmienności dzięki kontraktom terminowym na GPW? https://squaber.com/l/kontrakty-terminowe-2022

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Kryzys 2022 – finałowe rozdanie kart Banków Centralny. Jak je wykorzystać? https://edukacja.squaber.com/webinaria/kryzys-2022-finalowe-rozdanie-kart-bankow

Energetyka wodorowa – tanie paliwo przyszłości, czy relikt przeszłości? https://youtu.be/PPjQwNRPQE4 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!