PZU wygenerowało o 11% większy zysk niż spodziewał się konsensus PAPu. JSW zgodnie z oczekiwaniami, jednak obciążone będą wyniki kolejnego kwartału. Warto zwrócić uwagę na strategię Ciechu (CIE) i TIMu (TIM)!

https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Przypomnijmy, że w USA pomimo raportowania przez ponad 80% firm lepszych wyników niż spodziewał się rynek, obserwujemy spadki. Związane jest to ze wzrostem ryzyka braku utrzymania zysków w przyszłości. Rosnące koszty zadłużenia i pieniądza, brak perspektyw rozwojowych wielu firm, wzrost kosztów alternatywnych powoduje ucieczkę kapitału. W Polsce stopy procentowe są najwyższe od 12 lat, a mogą jeszcze rosnąć. To również wpływa negatywnie na ocenę wielu biznesów. Jednak póki co, spółki publikują dobre wyniki i warto się im przyjrzeć w kontekście chociażby dywidend za 2021 oraz przyszłych za 2022 rok!

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!