Horoskop postawiony ponad 8 miesięcy temu dla SP500 zaczyna działać. Zobacz analizę z czerwca 2021: https://youtu.be/j7YLxiQK0s4?list=PLZH70fB3hrOcGsxdUuCCVOkkygIi08dlD

Czy jest możliwe pozytywne zaskoczenie wynikami finansowymi spółek w Stanach Zjednoczonych? Czy indeksy w Polsce zrealizują dawną maksymę „Sell in may and go away”?  Do kiedy możemy zobaczyć najbardziej dramatyczne obrazki wojenne na wschodzie Ukrainy? Jak na tym tyle prezentują się mniejsze indeksy polskiego GPW? Czy Dax wygląda tak samo jak w 2007 roku?

Nigdy nie miałeś Premium Squabera? Odbierz 20 pkt (zamień 20 zł na rabat podczas zakupu abonamentu) korzystając z tego linku: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium). Od każdej płatności za Premium będą naliczały Ci się punkty do obniżenia abonamentu w przyszłości 🙂 Bez końca.

Nie pozostawaj w tyle bądź na bieżąco obejrzyj Magazyn Bilans!

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!