Czy warto rozważyć zapis na akcje Dadelo? Kolejna spółka z e-commerce debiutuje na giełdzie. Ponadto Cyberpunk wystartował, jakie są opinie?

Dołącz do premium i otrzymaj książkę gratis! http://bit.ly/squaber-promocja

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

2020 rok był niesamowity pod względem wzrostu zainteresowania jazdą na rowerze. Pandemia spowodowała, że ten środek lokomocji przyciągnął uwagę i jest to widoczne w wynikach Dadelo, spółki zależnej w 100% od Oponeo.pl, (OPN)która jest jednym z największych sprzedawców rowerów w Polsce, która działa tylko przez internet.

Czy debiut tej spółki przyciągnie taką uwagę jak Allegro (ALE) czy People Can Fly, gdzie redukcja sięgnęła ponad 90%? Mało prawdopodobne, ale ważniejsze pytanie z punktu zapisu, to takie, czy jest to spółka godna zainteresowania z możliwością silnego debiutu?

W nocy 10 grudnia wreszcie Cyberpunk 2077 ujrzał światło dzienne. Jakie pierwsze wrażenia według danych z sieci?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!