Nie dość, że branża gier mocno została przeceniona w ostatnim roku, to wielekrotnie podnoszony jest argument, że zarabianie w USD przez te spółki jest dobrym zabezpieczeniem na poczet inflacji. Czy faktycznie gaming to dobra droga – przeanalizujmy w ramach AkcjeNaInflacje!

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.
Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Polska giełda jest jedną z kluczowych giełd pod względem liczebności spółek z branży gamingowej. Staliśmy się niejako kolebką tego typu firm. Tworzone projekty mają zasięg międzynarodowy, co sprzyja dywersyfikacji geograficznej przychodów. Co więcej, brak konieczności budowania sieci sprzedaży, sklepów, salonów czy serwisów, powoduje, że ryzyko wzrostu kosztów jest nieduże. Co więcej, branża IT zdaje się największy wzrost kosztów (programiści) ma to za sobą – choć jak zwykle jest to dyskusyjne. Na pewno ta grupa społeczna najwięcej jest w stanie „znieść” kosztów inflacyjnych.
Z drugiej strony zastanowić się trzeba czy faktycznie jest szansa na wzrost przychodów. Czy aby na pewno konsumenci utrzymają wydatki na mało potrzebne do życia gry.

Już dzisiaj skorzystaj z dostępu do Squabera Premium!  https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +130% w strategii Szczyty i Dna! 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!