Potężne debiuty zawitały na GPW. Dziś pierwsze notowanie Grupy Pracuj, a niedługo zakłady bukmacherskie STS. Jednak na GPW jest sporo spółek w ciekawych miejscach, dziś omówimy 5 z nich!

Lubisz elastyczność? Dołącz do Squabera Premium na kwartał – oszczędzając jeden miesiąc! Tylko do niedzieli 12 grudnia, 3 miesiące w cenie dwóch – na zawsze! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Wtorek 14.12.2021 – KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?
https://edukacja.squaber.com/webinaria/kghm-wschodzaca-czy-wyblakla-gwiazda-20211214

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +139% w strategii Szczyty i Dna!

Grupa Pracuj zadebiutowała po cenie 74 zł, a łączna kapitalizacja spółki według tej ceny to ponad 5 mld zł. Dotychczasowi właściciele uplasowali akcje o wartości 1,12 mld zł. Plasują ją to na 3 miejscu w tym roku po Pepco Group oraz Huuuge Games.

Ostatnie tygodnie przyniosły spadki na GPW, które zdaje się znalazły solidne wsparcie. Zwłaszcza na spółkach, które traciły już od dłuższego czasu. Warto przyjrzeć się firmom, które generują dodatnie przepływy i mają w dalszym ciągu solidne perspektywy. Nie trzeba szukać w bardzo odległych zakątkach. Nawet w WIG20 znajdują się aktualnie stosunkowo tanie firmy w ciekawych miejscach.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!