Na dzień 29 października 2021 WIG20 jest w trendzie wzrostowym! Zobacz nasz przegląd z wykorzystaniem wskaźnika Squaber Trendy.

  • 5 spółek znajduje się w trendzie spadkowym.
  • 15 spółek jest w trendzie wzrostowym.

Jest wiele metod wyznaczania trendu. W naszym przeglądzie bazujemy na autorskim wskaźniku dostępnym w aplikacji Squaber.com – Squaber Trendy. Możesz już dziś korzystać z niego bezpłatnie, wystarczy, że zarejestrujesz się w Squaber.com

W momencie, w którym stwierdzimy, że jakaś spółka odwraca tendencję i daje szansę na zyski, to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Przegląd trendów:

Asseco

Asseco kontynuuje trend wzrostowy. Pod koniec miesiąca wąsko jednak konsoliduje w zakresie od około 96 do 100 zł.

Allegro

Allegro trwa w spadkach. Spółka jest na swoich historycznych minimach. 9 listopada raport za Q3 2021 – pozwoli odwrócić tendencję?

CCC

CCC utrzymuje trend wzrostowy, aczkolwiek generalnie mamy do czynienia z konsolidacją między 115 a 128 zł.

CDR
CDR ciągle w trendzie spadkowym. Cena biegnie dość płasko, być może jednak da się wkrótce poznać bardzo delikatne nachylenie wzrostowe.

Cyfrowy Polsat
CPS niezmiennie w trendzie wzrostowym. W październiku nie udało się utworzyć wyższego szczytu, a cena rozpoczęła kolejną falę korekcyjną.

Dino
Dino jest w trendzie wzrostowym, udało się pokonać 350 zł, a spółka po sięgnięciu okolic 375 zł rozpoczęła korektę.

JSW
JSW w silnym trendzie wzrostowym. W kończącym się miesiącu nieco poprawiła poprzedni szczyt i głęboko skorygowała w kierunku istotnego dołka w rejonach 47 zł.

KGH

KGHM kontynuuje trend spadkowy, notowania jednak wyraźnie zareagowały na wsparcie na 150 zł, które może okazać się kluczowe dla zatrzymania spadków.

LPP
LPP stabilnie w trendzie wzrostowym, aczkolwiek notowania wypadają coraz bardziej płasko po odrobieniu szybkiego załamania spowodowanego publikacją wyników półrocznych.

Lotos
Lotos kontynuuje trend wzrostowy, notowania nie radzą sobie aktualnie z oporowymi 64 zł, konsolidując do rejonów 61 zł.

Mercator
Mercator pozostaje w silnym trendzie spadkowym, w połowie miesiąca nadzieje rodziło podbicie po 160 zł. Cena została jednak spacyfikowana do okrągłych 100 zł.

Orange
Orange w trendzie wzrostowym, dość konsolidacyjnie w krótkim terminie. Obecnie da się poznać krótkoterminowy trend spadkowy, być może ku 7,50 zł.

Pekao S.A.
Pekao pozostaje w trendzie wzrostowym, cena stabilnie wzrasta od dłuższego czasu. Wsparcie w okolicach 124 zł.

PGE
PGE w trendzie wzrostowym, aczkolwiek wybitnie konsolidacyjnie. Dopiero trwałe wyjście ponad 10,80 zł mogłoby zmienić ten obraz.

PGNiG
PGN przechodzi w trend spadkowy, zmierzając ku wsparciom na 6 zł. Kolejne może znaleźć w okolicach 5,60 zł.

PKN Orlen
Orlen niezmiennie we wzrostach, które wyhamowały po impulsie wzrostowym z połowy miesiąca. Opór rysuje się powyżej 90 zł.

PKO BP
PKO kontynuuje swoją wzrostową podróż. Na koniec miesiąca przypuszczono atak na szczyt 48 zł, jego powodzenie na moment pisania tych słów jest niejasne.

PZU
PZU trwa w trendzie wzrostowym, w październiku odrabiało straty po spadkach do 36 zł. Krótkoterminowo ugruntowano wsparcie na 38 zł.

Santander Bank Polska
Santander kontynuuje trend wzrostowy, coraz bardziej jednak zaokrąglając ruch. Aktualnie notowania reagują na strefę popytu 353-361 zł.

TPE
Trend wzrostowy na Tauronie słabnie. Walor testuje właśnie dno z końca września. Jego przełamanie otworzy drogę do spadków do 3,20, a dalej do 3 zł.