Spółki odzieżowe, transport lotniczy czy też turystyka, te branże najbardziej dotknięte zamknięciem gospodarki. Co aktualnie dzieje się na wykresach?

Otrzymaj 21 dni Squabera Premium biorąc udział w ankiecie! Poświęć kilka minut i poznaj nasze możliwości: https://l.squaber.com/squaber-badanie/

Zapraszamy na InvestCuffs i wykład Marcina na temat „Najnudniejszej czynności w trakcie inwestycji” już 16 kwietnia! https://www.investcuffs.pl/agenda/16

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +100% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

W okresie pandemii wiele spółek miało ogromne problemy z utrzymaniem swojej płynności. Największymi problemami obarczone zostały branże, które po prostu zamknięto. Mocno ograniczono podróże lotnicze, konieczność kwarantanny ograniczyły je także po głównych lockdownach. Podobnie branża turystyczna dotknięta została sporymi ograniczeniami, a czasem nawet niemożnością działania. Czy świat wraca do normalności?
Rainbow Tours czy Enter Air to dwie spółki reprezentujące oba te segmenty gospodarki. Obie te firmy są już na poziomach bezpośrednio pod paniczną wyprzedażą z lutego 2020 roku. Opory te są bardzo istotne i może wystąpić spory problem z ich pokonaniem.
Inną gałęzią gospodarki, która mocno została dotknięta to sprzedaż stacjonarna w sklepach odzieżowych zwłaszcza. Flagowi reprezentacji tego sektora to CCC oraz LPP, w skrajnie różnym położeniu przed pandemią, także z inną mocą wychodzą po pandemii. Jak dalej kształtować się będą notowania spółek z tej branży?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!