24 lutego 2020 roku nastąpiła pierwsza paniczna sesja, kiedy WIG20 stracił ponad 4% w ślad za praktycznie wszystkimi rynkami giełdowymi na świecie. Kto w ciągu tego roku zarobił, a kto stracił najwięcej?

PROMOCJA – dołącz do Squabera Premium na rok i zyskaj 60 dni gratis oraz kubek lub książkę w prezencie! Szczegóły: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +100% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Miniony rok był niesamowity, wzloty i upadki (lub zadziwiający ich brak) były powodem ogromnego wzrostu zainteresowania giełdą. Zmienność dawała możliwość ogromnych zarobków ale także zwiększyła ryzyko podejmowanych decyzji. Po roku czasu oceniamy jakie spółki zachowały się bardzo dobrze i skorzystały z nadarzającej się okazji do zwiększenia skali swojej działalności.

Zobaczmy także jak zachowały się najsłabsze spółki w ostatnim roku, które ostatecznie straciły najwięcej?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!