Metoda VSA pozwala na szukanie okazji także na giełdzie. Zobacz jakie spółki przy współpracy z VSA Trader dla Was znaleźliśmy! #promocja Ostatnia edycja i nabór do Trader Intraday VSA! Tylko do 10 lipca z kodem SQ2023 taniej o 20% – https://bit.ly/tivsa.

Poznaj najważniejszy wskaźników chłopaków z WallStreet – https://edukacja.squaber.com/webinari…

Metoda VSA stosowana przez Rafała Glinickiego oraz VSA Trader pozwala na wyłapywanie okazji giełdowych także w mniej pewnych czasach. Sygnały techniczne mają to do siebie, że nie podlegają subiektywnej ocenie, czy boimy się spadków czy wzrostów. Wolumen pokazuje, czy na rynek napływa kapitał czy też nie. Praktyczne zastosowanie VSA może obejmować identyfikację punktów zwrotu, potwierdzenie trendów, identyfikację „pułapek” dla nabywców czy sprzedawców i wiele innych strategii tradingowych. VSA może być stosowana na wielu różnych rynkach, w tym na rynkach akcji, forex, surowców czy kryptowalut.

WAKACJE w Squaber.com, a dodatkowo odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament!
Dodatkowo odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!