Na dzień 30 listopada 2020 WIG20 jest w trendzie wzrostowym! Zobacz nasz przegląd z wykorzystaniem wskaźnika Squaber Trendy.

  • 5 spółek znajduje się w trendzie spadkowym.
  • 9 spółek jest w trendzie wzrostowym.
  • 6 spółka nie ma jasno określonego trendu.

Jest wiele metod wyznaczania trendu. W naszym przeglądzie bazujemy na autorskim wskaźniku dostępnym w aplikacji Squaber.com – Squaber Trendy. Możesz już dziś korzystać z niego bezpłatnie, wystarczy, że zarejestrujesz się w Squaber.com

W momencie, w którym stwierdzimy, że jakaś spółka odwraca tendencję i daje szansę na zyski, to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Przegląd trendów:

Asseco

Asseco końcem października odbiło od strefy popytu i w listopadzie starało się odrabiać spadki. Niestety końcem miesiąca do nich wróciło.

Allegro

Na Allegro wciąż zbyt mało dni notowań, by określić trend. Walor obecnie konsoliduje, w pobliżu ma dwie potencjalne strefy, które wkrótce mogą się uaktywnić.

Alior Bank
Alior w listopadzie przeszedł w trend wzrostowy, zareagował jednak na okolice 17,8 zł, od których teraz silnie odbija.

CCC

CCC wreszcie w trendzie wzrostowym. W ostatnich dniach walor wypłaszcza wzrosty pod 63 zł.

CDR
CDR bez trendu. Ostatnia sesja listopada to pokaźna świeca wzrostowa, jednak generalnie znaczy się konsolidacja w zakresie około 360-400 zł.

Cyfrowy Polsat
O CPS najpewniej powiedzieć, że aktualnie nie da się na nim wyznaczyć trendu. Trwa wąska konsolidacja i testowana jest jej podstawa na mniej więcej 26,4 zł.

DINO
Dino niezmiennie w trendzie wzrostowym. Udało się wreszcie sforsować 243 zł i notowania wystrzeliły, teraz korygowane są te wzrosty.

JSW
Listopad JSW spędziło na wzrostach. W ostatnich dniach cena zareagowała na psychologiczne 25 zł, które pozostają oporem.

KGHM

KGHM utrzymuje trend wzrostowy. Po dotarciu do 158,5 zł nastąpiło silne odbicie, które skierowało cenę na pobliską potencjalną strefę popytu.

LPP
LPP przeszło w listopadzie w trend wzrostowy po serii dużych świec popytowych. Druga połowa miesiąca to natomiast utrzymująca się wąska konsolidacja nad 6800 zł.

Lotos
Lotos wciąż w trendzie spadkowym, aczkolwiek listopad to dość równe wzrosty. Warto odnotować bardzo wysoki wolumen na ostatniej sesji.

Orange
Orange formalnie w spadkach, natomiast w mijającym miesiącu nie udało się utworzyć nowego dołka. Notowania kierują się na południe, ale bez większego przekonania.

Pekao S.A.
PEO odbiło od najniższych poziomów od początku wieku i przeszło w trend wzrostowy. Obecnie trwa odbicie od oporu na 61 zł.

PGE
PGE pozostaje bez trendu. Większą część miesiąca notowania spędziły w wąskiej konsolidacji, z której na koniec listopada nastąpiło zdecydowane wybicie dołem.

PGNiG
PGN zasadniczo bez trendu. Do połowy listopada trwały jeszcze wzrosty, lecz później zabrakło już bykom dalszego animuszu.

PKN Orlen
Trend spadkowy na Orlenie spadnie. Cena w listopadzie pokonała więcej niż kilkanaście złotych. Oporowo rysuje się 58 zł.

PKO BP
Pokaźne świece wzrostowe zapewniły przejście w trend wzrostowy również na PKO BP. Korekta na ostatniej sesji zatrzymała się jeszcze w graniach odchylenia od aktywnej strefy popytu.

PZU
PZU wzbudziło nadzieję na powrót do wzrostów, jednak marzenia inwestorów spacyfikowane zostały przez strefę powyżej 27,5 zł, a walor dalej trwa w trendzie spadkowym.

Santander Bank Polska
SPL wkroczył w trend wzrostowy. Obecnie notowania powróciły do aktywnej strefy popytu powyżej 171 zł. Do sforsowania pozostaje wierzchołek z czerwca.

TPE
Tauron bez trendu. Na walorze trwa aktualnie wąska konsolidacja w rejonach aktywnej strefy popytu między 2,1 a 2,18 zł.