Na GPW w ostatnich 10 dniach, zaledwie 2 spółki z WIG20 znalazły się w 10 najbardziej popularnych pod względem obrotu spółek! Dziś analizujemy technicznie te najbardziej popularne.

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Małe spółki wciąż przyciągają uwagę inwestorów, wiele pojawia się pytań o kluczowe wsparcia i opory dla spółek, które są mocno popularne. W takich okresach analiza techniczna wyjątkowo dobrze działa i pozwala na spekulacyjne handlowanie na tych spółkach. Poznaj kluczowe poziomy dla spółek takich jak Airway Medix (AWM), Work Service (WSE), 4mass (4MS), Lauren Peso (LPS), IDH, Biomed Lublin (BML), PGNiG, TPE, Braster (BRA), Bras. A jako bonus spółka aktywna w tym tygodniu: Softblue (SBE).

Więcej szczegółów w nagraniu.

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!