138% dały zarobić spółki energetyczne (jako indeks) od dna bessy do szczytu przed tygodniem. Co dalej z tymi spółkami? Czy faktycznie jest tak dobrze?

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +88% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Kiedy przed 3 miesiącami mówiłem o branży energetycznej, że „kiedy jak nie teraz” – https://youtu.be/HNilfiZgUsY odczucia odbiorców były mieszane. Oczywiście nie miałem pojęcia co zapowie Sasin, ale technicznie wykres wyglądał interesująco. Dziś ponownie wracamy do energetyki… czy to co się wydarzyło to już wszystko na co stać branżę energetyczną?

Co mówi wykres oraz co słychać w mediach na temat potencjalnego odcięcia kopalń od spółek energetycznych? Pamiętajmy, że nie tylko kopalniami żyją inwestorzy, są spółki, które radzą sobie całkiem dobrze, a nie mają skarbu państwa w swoich strukturach!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!