RPP zdecydowało – 6% wynoszą aktualnie stopy procentowe. Analitycy prześcigają się z szacowaniem dokąd stopa procentowa dojdzie. Niezależnie od wszystkiego, realny biznes zaczyna odczuwać skutki podwyżek!

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

 

Już w lutym omawiałem sytuację najbardziej zadłużonych firm, podczas analizy, że struktura zadłużenia ma znaczenie: https://youtu.be/PJqDy3CL-uc Omawiane było m.in. CCC czy Columbus. Spółki, które teraz cierpią ze względu na wzrost kosztów obsługi długu. Czy aktualna sytuacja uderzająca także w popyt, dodatkowo zniweczy działalność innych firm – związanych ze sprzedażą detaliczną?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!