Poprzednia bessa wywołana pandemią skończyła się szybciej niż zaczęła. Z bieżącą jest bardzo podobnie, przynajmniej teraz. Materiał sponsorowany przez CMC Markets, sprawdź co oferuje na https://bit.ly/cmc-glowna

Zyskaj codzienne komentarze, analizy i okazje w Squaber.com! Jeżeli jeszcze nie miałeś Squabera Premium to odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).  

Rynki aktualnie grają scenariusz, w którym na świecie nie ma nawet lekkiej recesji, a jedynie spowolnienie i stagflacja. Byłby to ogromny sukces banków centralnych i rządów, które jak dotąd.. nie mają takiego sukcesu w swoim portfolio. Czy zatem nie nazbyt duża wiara pokładana jest w instytucjach, które zwykle się mylą? Jednocześnie zapominamy, że dołek pandemiczny był wyjątkiem w historii a nie regułą. Warto zatem zastanowić się jak cykle wyglądałyby, gdyby jednak aktualnie rynek był w błędzie.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!