Małe spółki deklasują WIG20! Czy rozpocznie się pogoń, czy to przegrana hossa dla Blue Chipów? Zmiany w zainteresowaniach inwestorów!

Weź udział w warsztatach „Świece japońskie w praktyce na GPW” – https://l.squaber.com/swiece-japonskie-w-praktyce-na-gpw/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

W ostatnich tygodniach widać spadek zainteresowania gamingiem na poczet biotechnologii oraz OZE. Co więcej, największa spółka na polskim parkiecie, CDR ciąży na WIG20! Czy zatem czas na przeszacowanie portfeli?

Małe spółki zdecydowanie lepiej poradziły sobie w okresie hossy po koronawirusie. Blue Chipy trwają w konsoli, kiedy małe spółki drożeją. Ogromny wzrost zainteresowania i wolumenów tych spółek spowodował, że indeks wystrzelił zarówno pod kątem obrotów jak i ceny. Jak długo ta passa może potrwać?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!