W I kwartale 2020 roku obroty na GPW znacznie wzrosły, podobnie jak zainteresowanie giełdą. Jednak gospodarka nie ma się tak dobrze. Jak wygląda krajobraz na rynkach po jednym z najgorszych miesięcy na GPW?

W marcu była najgorsza sesja na GPW w historii, największy jednodniowy spadek indeksu S&P 500 od prawie 100 lat. Nigdy też jednego tygodnia nie przybyło tak wielu bezrobotnych. Spółki traciły 30, 40, 60 procent. Niektóre stanęły na granicy bankructwa, jak na przykład spółki z branży wydobycia ropy naftowej.

Donald Trump wypuszczał Tweety na temat giełdy, Saudyjczycy eksportowali na potęgę ropę naftową, inwestorzy wyprzedawali akcje, a tylko w ostatnich dniach marca w Polsce zostało zamkniętych lub zawieszonych ponad 20 tysięcy firm. Na GPW wzrosły obroty, a wskaźniki PMI dla sektora usług spadły tam gdzie nigdy w historii ich nie widziano. Jeśli chcesz być na bieżąco, tak by nic Cię nie zaskoczyło – Obejrzyj Magazyn Bilans.

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Dołącz do Squaber.com – https://squaber.com a otrzymasz darmowy e-book z naszymi strategiami!

 

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! 

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!