Na dzień 31 stycznia 2020 WIG20 jest w trendzie spadkowym! Zobacz nasz przegląd z wykorzystaniem wskaźnika Squaber Trendy 

 • 12 spółek znajduje się w trendzie spadkowym.
 • 7 spółek jest w trendzie wzrostowym.
 • 1 spółka nie ma jasno określonego kierunku.

  Jest wiele metod wyznaczania trendu. W naszym przeglądzie bazujemy na autorskim wskaźniku dostępnym w aplikacji Squaber.com – Squaber Trendy. Możesz już dziś korzystać z niego bezpłatnie, wystarczy, że zarejestrujesz się w Squaber.com

  W momencie, w którym stwierdzimy, że jakaś spółka odwraca tendencję i daje szansę na zyski, to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

  Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

  Przegląd trendów:

  Alior Bank
  Spółka pozostaje w trendzie spadkowym. Końcem stycznia wybiła minimum z października 2019 roku.

  CCC
  Podąża w trendzie spadkowym, w styczniu cena utworzyła lukę spadkową, która pozostaje niedomknięta.

  CDR
  CD Projekt dalej w silnym trendzie wzrostowym. W połowie stycznia stworzył nowy szczyt, po czym zanotował silną lukę spadkową, jednak już domkniętą.

  Cyfrowy Polsat
  Cena w trendzie spadkowym, dalej trwając w konsolidacji od sierpnia 2019 roku.

  DINO
  Dino jest w silnym trendzie wzrostowym. W styczniu stworzony został nowy szczyt, po którym walor doświadczył korekty.

  JSW
  Znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Cena testuje podstawę konsolidacji, która trwa od października 2019.

  KGHM
  Trend wzrostowy na KGHM słabnie, a cena w drugiej połowie stycznia przyjęła kierunek jednoznacznie południowy.

  LPP
  Trend wzrostowy nieco osłabł, cena po korekcie stara się odrabiać straty.

  Lotos
  Na LTS panuje silny trend spadkowy. Spadki lekko wyhamowały w okolicach dołka z sierpnia zeszłego roku.

  mBank
  Na walorze nie da się obecnie wyznaczyć trendu. Pierwsza połowa stycznia, to nowy szczyt, po którym nastąpiły dość głębokie spadki.

  Orange
  Trend wzrostowy dla Orange słabnie. Cena w styczniu utworzyła nowy szczyt, jednak zdążyła spaść poniżej minimum z początku miesiąca.

  Pekao S.A.
  Cena akcji Banku w silnym trendzie spadkowym. Wsparcie dla niej aktualnie stanowi automatycznie wyznaczona przez Squabera strefa między 96,8 a 98 zł.

  PGE
  Dalej podąża w silnym trendzie spadkowym. Styczeń to tworzenie coraz niższych minimów, przy niewielkich korektach. Cena poniżej dołka z sierpnia 2019 roku.

  PGNiG
  Kontynuuje spadki w silnym trendzie spadkowym. Po krótkich wzrostach, nastąpił spadek poniżej dołka z zeszłego miesiąca.

  PKN Orlen
  Orlen dalej w silnym trendzie spadkowym. Zamknięta została luka spadkowa z grudnia, jednak jej górne ograniczenie stanowiło opór, którego cena nie zdołała pokonać.

  PKO BP
  PKO w silnym trendzie spadkowym, który jednak w styczniu miał postać wąskiej, około 2-złotowej strefy konsolidacji.  

  Play Communications
  Telekom dalej w silnym trendzie wzrostowym. Cena sforsowała szczyt z czerwca zeszłego roku i obecnie znajduje wsparcie w jego rejonie.

  PZU
  Zakład ubezpieczeń jest w trendzie wzrostowym. Oporem dla ceny w styczniu były rejony 42 złotych, od których cena odbiła w okolice okrągłych 40 zł.

  Santander Bank Polska
  Santander wciąż w trendzie spadkowym. W styczniu został utworzony niższy szczyt, jednak cena jak na razie nie spadła poniżej grudniowych minimów.

  TPE
  Tauron kontynuuje trend spadkowy, biorący swój początek w listopadzie zeszłego roku. Styczeń to jednoznacznie południowy kierunek ceny oraz zejście poniżej dołka z września 2019.