Krok wstecz niemieckiego rządu „w polityce klimatycznej” szansą dla branży budownictwa. Czy europejskie zasady są tutaj złamane? Jakie spółki zostaną dotknięte zmianami w polityce mieszkaniowej w Niemczech?

Rozbudowane analizy, konkretne okazje. To wszystko w Squaber.com codziennie. Dołącz na 360 dni do Premium i odbierz 30 dni GRATIS! DODATKOWO 20 zł zniżki i 10% chargbacka https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Polska powinna iść śladem Niemiec i rezygnować z zaostrzania regulacji norm energetycznych w budowlance? Niemiecki plan zakłada złagodzenie wymagań energooszczędności budynków mieszkalnych. Czy w takim ujęciu OZE jest zagrożone? W mediach przeszła szerokim echem informacja, jakoby Niemcy zrezygnowali ze swojej polityki ekologicznej. Czy faktycznie Niemcy rezygnują z bycia “eko”? Co to oznacza dla polskich firm takich jak Sunex, Erbud, Pekabex czy Unibep? O tym dowiesz się w tym materiale!

Ponadto warto zwrócić uwagę na indeksy, które reagują na ważne wsparcia. WIG20 jest w ważnym miejscu.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!