Pomimo spadków sierpień pozostawia po sobie dobre wrażenie, dzięki ostatniej sesji, na której indeks WIG20 wzrósł o 3,19%. Nie może to jednak zburzyć całościowego obrazu miesiąca w trakcie którego szargani byliśmy mocnymi spadkami oraz informacjami o możliwych problemach banków mających duży portfel kredytów frankowych. Sierpień przyniósł również wysyp negatywnych informacji odnośnie możliwej przyszłości wojny handlowej i dalszego wzrostu gospodarczego w USA, wszystko to odbywa się jednak na bardzo ciekawym i pozytywnym tle aktualnych stóp zwrotu od początku roku dla amerykańskich indeksów. Królem miesiąca był jednak KGHM jedna z najpopularniejszych spółek na GPW spadła o 17%… Jak to możliwe? Dowiedz się już teraz z bilansu miesiąca sierpnia!

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! A w komentarzu daj znać, co dla Ciebie było najważniejszym wydarzeniem lipca 🙂

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!