Poprzedni tydzień nie był tak łaskawy dla portfela Strefy Popytu, jak poprzednie dwa.  Alior Bank (ALR), który dobrze rokował na wzrosty, w czwartek zamknął pozycję po zejściu cieniem świecy do Stop Lossa. Tego samego dnia Amica Wronki (AMC) również dotarła do SL-a. Czwartek był jedynym dniem, który licznie obfitował w roszady w portfelu. W tym też dniu Cyfrowy Polsat (CPS) i KGHM (KGH) zawitał w naszym portfelu Strefy Popytu. O gigancie miedziowym mówił w analizie wideo Marcin Tuszkiewicz (link). Ostatnią transakcją było sprzedanie Cyfrowego Polsatu po alercie o reakcji na strefę podaży.

Wartość portfela spadła przez ostatni tydzień o 0,3%. Użytkownicy Squabera Premium otrzymali kilka innych alertów ze Stref Popytu, ale pozycje nie mogły zostać zajęte z uwagi na brak spełnionych warunków, które określa strategia. Aktualnie w portfelu posiadamy akcje KGHM.

Zrzuty ekranu poniżej przedstawiają transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 52 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 81 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 81 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży