Zakończony 69 tydzień nas nie rozpieszcza. Polskie indeksy giełdowe od pewnego czasu słabo wyglądają na tle amerykańskich i niemieckiego DAX-a. W minionym tygodniu zamknęliśmy na stracie City Handlowy (BHW) i zostały dodane do portfela dwie spółki. Pierwszą jest Ciech (CIE) oraz akcje spółki Boryszew (BRS). Wymienione spółki spełniają warunki dla strategii Strefy Popytu. Kilka alertów, jakie zostały wygenerowane przez Squabera, nie zakwalifikowało się do wykorzystania, z uwagi na niski stosunek zysku do ryzyka, który wynosi minimum 1,5 do 1.

Poniżej przedstawiamy transakcje naniesione na wykresy. Jeżeli interesują Cię spółki, które bierzemy pod uwagę w portfelu Strefy Popytu, to znajdziesz ją tutaj: lista 53 spółek.

Zarejestruj się bezpłatnie w Squaber.com i otrzymaj nasz ebook poświęcony strategiom Squabera, w tym Strategii Strefy Popytu – rejestracja.

 

Uwaga! Jeżeli interesuje Cię jakie są zasady tej strategii zapoznaj się koniecznie z tym tekstem. Definiuje on, w 6 prostych punktach całą strategię.

Wynik portfela i wybranych indeksów za 69 tydzień

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Wynik portfela i wybranych indeksów od początku istnienia (styczeń 2018 rok)

%

Strefy Popytu

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przetestuj alerty ze Stref Popytu bez ryzyka

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, aby otrzymywać alerty ze stref popytu i podaży. Niezależnie od wybranego pakietu obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji, czyli masz 30 dni na ewentualny zwrot zapłaconych środków.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy przycisk.

Pozostałe informacje o wydarzeniach w 69 tygodniu

Liczba wszystkich transakcji

Liczba transakcji kupna

Liczba transakcji sprzedaży