WIG20 pewnie zmierza do 2400 punktów, co raz wspierany inną spółką zyskującą nagle kilka procent. Dzisiejszym bohaterem jest CDR po lepszym od oczekiwań raporcie finansowym.

Skorzystaj z bieżącej promocji: https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna!

Spółki z WIG20 zachowują się ostatnio dość ciekawie, przez kilka tygodni stoją w miejscu, po czym następuje mocny wzrost. Aktualnie żadna z firm nie traci mocno na wartości, dzięki czemu cały indeks szybko rośnie. Najgorzej radzi sobie miedziowy gigant, który w ostatnim miesiącu stracił 10%. Czyli tyle ile Mercator, gdzie notabene wczoraj zmienił się wiceprezes ds. finansowych.

Najsilniejszymi wzrostami charakteryzuje się natomiast JSW, które w miesiąc dało aż 25% zysku i póki co nie zwalnia. Dobrze wciąż radzą sobie banki, ale pięknie na wsparcie zareagowało Allegro oraz silne wybicie ma za sobą Asseco Poland.

Wspomniany w tytule CDR dziś rośnie już o blisko 10%, wciąż jednak ma dużo do odrobienia od spadków z tego roku. Dokąd mogą dojść notowania CDR i czy wskazywało coś na to, że wyniki mogą być dobre? Czy zakup akcji przez brata prezesa kilka tygodni temu mogło być wykorzystaniem inside info? Czy CDR wraca na falę wzrostową?