Jak każdy podmiot działający na rynkach finansowych, także i my zmieniamy swoje podejście od czasu do czasu. Ostatnia zmiana miała miejsce w okolicach września 2018 roku. Wtedy też podjęliśmy decyzję o zmianie w strategii Fundamenty i Technika. Zdecydowaliśmy się na zmniejszenie podejmowanego ryzyka na transakcję przy jednoczesnym zmniejszeniu oczekiwanego zysku dążąc do stosunku zysku do ryzyka na poziomie 1:1 do 1:2. Chcąc tym samym uzyskać większą skuteczność sygnałów. Dominującą rolę przydzieliliśmy również strategii Szczyty i Dna ze względu na oczekiwanie na powrót trendu wzrostowego na GPW. Wynik od września stóp zwrotu z poszczególnych sygnałów prezentujemy poniżej. 

Poniżej prezentujemy zbiorcze statystyki dla wszystkich sygnałów od zmiany pierwszej kluczowej zmiany jaka miała miejsce w 2016 roku oraz informacje dotyczące pojedynczych sygnałów. Ciekawe Spółki, które są aktywne i młodsze niż 30 dni są dostępne w aplikacji dla Użytkowników Premium. Lista ta jest aktualizowana na bieżąco. Dane te nie obejmują dywidend, w związku z czym wyniki są zaniżone wobec rzeczywistości.

Chcesz otrzymywać alerty z Ciekawymi Spółkami?

Jako użytkownik Premium Squabera zyskujesz dostęp do Alertów z Ciekawymi Spółkami jak i wielu innych funkcjonalności. Dołącz do grona naszych zadowolonych Użytkowników i sprawdź co możesz zyskać.