Na początku 4 kwartału 2016 roku zmieniliśmy metodologię dla tych sygnałów dla GPW. Od dłuższego czasu testowaliśmy trochę inne podejście dla polskiego rynku i ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten krok. Wynikał on głównie z tego, że w przez diametralnie różne charakterystyki dotyczących przede wszystkim płynności Ciekawe Spółki były zdominowane przez walory z USA. Dlatego zdecydowaliśmy się oddzielić od siebie oba rynki i dla GPW wprowadzić zmiany.

Poniżej prezentujemy zbiorcze statystyki dla wszystkich tych sygnałów od zmiany oraz informacje dotyczące pojedynczych sygnałów. Ciekawe Spółki, które są aktywne i młodsze niż 30 dni są dostępne w aplikacji dla Użytkowników Premium. Lista ta jest aktualizowana na bieżąco. Dane te nie obejmują dywidend, w związku z czym wyniki są zaniżone wobec rzeczywistości.

Chcesz otrzymywać alerty z Ciekawymi Spółkami?

Jako użytkownik Premium Squabera zyskujesz dostęp do Alertów z Ciekawymi Spółkami jak i wielu innych funkcjonalności. Dołącz do grona naszych zadowolonych Użytkowników i sprawdź co możesz zyskać.