Dzisiejszy dzień na GPW przyniósł odwieszenie notowań spółki HAWE po miesiącu przerwy. Co było przyczyną zawieszenia? Spółka nie przekazała raportu za pierwszy kwartał 2016 roku oraz raportu rocznego za 2015 rok. Pomimo, że nadal nie poznaliśmy wspomnianych raportów notowania wznowiono. Reakcja inwestorów była jednoznaczna. W dniu dzisiejszym kurs spółki stracił ok. 25% i obecnie znajduje się w rejonie 50 groszy.hawe

Dzisiejsze spadki doprowadziły do ataku na lokalne zgrupowanie poziomów wsparć, które powstały na podstawie minimów z sierpnia i grudnia zeszłego roku. Z uwagi na siłę tego obszaru nie wykluczam, że zobaczymy jednak techniczne odreagowanie nawet jeszcze podczas dzisiejszej sesji.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na trudne położenie spółki HAWE. Problemy z normalnym funkcjonowaniem zostały spotęgowane przez karę 250 tys. złotych nałożoną przez KNF.

SQUABER - ALERTY I POWIADOMIENIA GIEŁDOWE

Jako użytkownik Squabera masz dostęp do wiedzy oraz najważniejszych wiadomości rynkowych zupełnie za darmo. Dołącz do grona naszych klientów!