Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki film pokazujący w jaki sposób działa SQUBAER. Zapraszamy do oglądania.

Podstawową funkcjonalnością SQUABERA są alerty. Dzięki nim Użytkownik dostaje gotową, zgodną z założeniami analizy finansowej, interpretację zachowań kursu danej spółki. Dodatkowo dzięki alertom informujemy o innych ważnych wydarzeniach z życia spółki. Korzystając ze SQUABERA pamiętaj aby je włączyć  dla ważnych dla siebie spółek używając przycisku:

dzwoneczek

SQUABER to niesamowicie zaawansowana technologicznie aplikacja, która dostarcza alerty i polecenia giełdowe w prostej i przystępnej formie każdemu inwestorowi giełdowemu. Za pośrednictwem naszej aplikacji mogą oni:

  • skorzystać z okazji inwestycyjnych, tj. listy wyselekcjonowanych spółek zawierającej informacje na temat sugerowanych poziomów stop loss i take profit,
  • poczytać na temat aktualnej sytuacji technicznej danego instrumentu tworzonej na podstawie automatycznie generowanego opisu opartego o 72 strategie korzystające z najważniejszych narzędzi analizy technicznej,
  • włączyć alerty giełdowe, dzięki którym inwestorzy będą na bieżąco powiadamiani o nowych sygnałach dotyczących interesujących ich papierów wartościowych za pośrednictwem maili i powiadomień w aplikacjach mobilnych (iOS, Android).

Celem projektu SQUABER jest synteza najważniejszych informacji na temat spółek z punktu widzenia analizy technicznej oraz ujęcie tych specjalistycznych zagadnień w przystępnej formie zrozumiałej dla osób, które do tej pory nie miały wielu doświadczeń związanych z inwestowaniem na rynkach finansowych. Największą wartość dodaną serwisu są alerty giełdowe informujące inwestorów o każdej ważnej zmianie sytuacji technicznej wybranych spółek, pełniąc tym samym rolę kontroli i ochrony portfela spółek inwestora giełdowego.