Szkoła Główna Handlowa | Klub Inwestora

Klub Inwestora powstał w czerwcu 2002 roku i liczy obecnie około 100 aktywnych członków. Stanowi społeczność studentów, których łączą wspólne pasje oraz chęć podejmowania ambitnych wyzwań. Posiada liczną 600–osobową grupę absolwentów, którzy pracują dla najlepszych polskich i światowych instytucji finansowych, banków oraz firm konsultingowych. Misją Organizacji jest rozwój jej członków dzięki ambitnym projektom, spotkaniom z ludźmi biznesu i wspólnym treningom, aby zdobyć praktyczną wiedzę przydatną w karierze, nauce i życiu.

Akademia Giełdowa jest flagowym projektem Klubu Inwestora, mającym na celu edukację ludzi z zakresu rynków kapitałowych i inwestowania. Projekt corocznie przyciąga na konferencje setki zainteresowanych tematami funkcjonowania rynków kapitałowych i pomnażania własnych oszczędności. Finalizująca dyskusja na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wraz z Bankietem są idealnym zwieńczeniem projektu ze względu na swoją atmosferę, wyjątkowe grono uczestników oraz poruszane tematy.

Edycja XX Akademii Giełdowej składać się będzie z dwóch części: kilkudniowej konferencji i panelu dyskusyjnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ruszają zapisy na Akademię Giełdową XX

Termin: 27 lutego – 1 marca 2024 roku
Miejsce: Warsaw Spire, Siedziba Dentons, Rotunda PKO, Sala Notowań GPW

Akademia Giełdowa XX to świetna okazja do zdobycia wiedzy z zakresu rynków kapitałowych, nawiązania kontaktów z ekspertami branży finansowej oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach. Szereg prelekcji i warsztatów oraz finalny panel dyskusyjny poszerzą horyzonty inwestycyjne uczestników i pozwolą zanurzyć się w świat finansów.

Dlaczego warto dołączyć do Akademii Giełdowej XX

Spotkaj Liderów Branży
Prelekcje i warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów z branży finansowej takich jak: Biuro Maklerskie mBanku, PKO TFI, Longterm.pl, Dentons oraz Biuro Maklerskie PKO BP. Finalizujący panel dyskusyjny z prezesami spółek Vercom S.A., GPW Tech i Senior Investment Managerem MCI Capital to nieoceniona szansa na zdobycie wiedzy o perspektywach branży technologicznej z ust jej liderów.

Zdobądź Cenne Nagrody Od Naszych Partnerów
Zgłębiaj wiedzę z najlepszymi inwestycyjnymi książkami.
Rozwijaj umiejętności z kursami VOD Związku Maklerów i Doradców oraz Fundacji GPW.

Prestiżowe Miejsca Spotkań
Weź udział w Akademii Giełdowej, sesje której będą odbywały się w unikatowych lokalizacjach Warszawy.

Rekrutacja Trwa do 13 lutego 2024 roku!
Nie przegap szansy na przyspieszenie swojej kariery w branży inwestycyjnej i dołącz do grona osób, które kształtują przyszłość rynków finansowych.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Link do zgłoszenia: http://tinyurl.com/sgh-akademia-gieldowa

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!