Giełda żyje chwilowo EC Będzin, która jest pod kontrolą KNF i rządu, ale w tle statystyka wskazuje, że wzrostowy czerwiec stawia wiele pozytywnego przed nami!

Już 28 czerwca o 20:00, specjalny webinar: Na co zwrócić uwagę przy inwestowaniu w kontrakty terminowe? https://edukacja.squaber.com/webinaria/kontrakty-terminowe-na-co-zwracac-uwage

Dodatkowo odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Premier chce, aby KNF w trybie pilnym zbadał sytuacje na Elektrociepłowni Będzin, która po ponad 1000% wzroście szybko spada. Nie dalej jak wczoraj EC Będzin poprzez kanał ESPI poinformowała, że podpisała NDA ze spółką zależną PKN oraz Synthos w związku z SMR. Modułowe elektrownie jądrowe rozgrzewały inwestorów już wcześniej, więc i tym razem było to uzasadnienie, przynajmniej na papierze, wcześniej trwających wzrostów. Dziś jednak PKN i Synthos zdementowały tę informację. KNF podjął działania wyjaśniające, a do sprawy zaangażował się też rząd.

To są jednak chwilowe niedoskonałości rynkowe, a skupić się warto na tym co dzieje się na WIG20 i jak statystycznie zachować się może w kolejnym okresie jakim są wakacje oraz później jesień.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!