Bumech to idealny przykład jak bronić się przed fałszywym wybiciem, ale jednocześnie nie przegapić wybicia Publikacja przygotowana we współpracy z Biurem Maklerskim Alior Banku. 

Już 7 czerwca o 20:00, specjalny webinar: Wyjaśniamy płynność! Poznaj sposób na szybką ocenę wielkości maksymalnej transakcji: https://edukacja.squaber.com/webinaria/jak-okreslac-plynnosc-akcji

Dodatkowo odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Publikacja przygotowana we współpracy z Biurem Maklerskim Alior Banku
Niniejsza wiadomość ma wyłącznie charakter marketingowo – informacyjny i jest upowszechniana w celu reklamy produktów i usług inwestycyjnych.

Produkty inwestycyjne są obarczone ryzykiem inwestycyjnym. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynniki ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!