Pozytywny odbiór spadku zysku Kęt, ciężar banków, silne Dino

Dołącz do Squabera i odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Skorzystaj z wiosennej promocji z okazji Invest Cuffs 2023! Otrzymaj aż 90 dni gratis przy dostępie rocznym w cenie 487 zł, tj 53% taniej niż płatności miesięczne! 

Skorzystaj z Sezon wyników dobiega końca, a co za tym idzie mamy informacje jak radzą sobie największe spółki na GPW pod względem generowania gotówki. Doszło też do rewizji składu indeksu, do którego dołączył Alior Bank po 2 letniej przerwie. Czy przecena wynikająca z zawirowania w sektorze bankowym na świecie jest okazją do kupna spółek z naszego parkietu? Co na to cena i wolumeny?

CD Projekt robi odpisy, PKN Orlen publikuje strategię, KGH ma presję kosztową, a banki ciągle pod pręgieżem niepokojów dotyczących zmian politycznych. WIG20 nie ma łatwego życia.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!