Giełdy wyglądają, jakby ostatni rok nic nie zmienił w gospodarce. Czy tak jest faktycznie?

Autopromocja! Dołącz do Squabera i odbierz dodatkowe 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! https://bit.ly/squaber-partner

Jeszcze kilka miesięcy temu, ryzyko wystąpienia recesji wynosiło 100%. Dziś, inwestorzy dużo bardziej wierzą w scenariusz miękkiego lądowania i ewentualnie stagflacji, a nie recesji. Jak w rzeczywistości wygląda aktualna sytuacja i dokąd ona prowadzi w dłuższym terminie? O tym podczas dzisiejszego spotkania rozmawia Marcin Tuszkiewicz i Piotr Bigaj, który w zespole Squabera odpowiada za rozbudowane analizy spółek. 

Piotr jest bardzo mocno związany z realną gospodarką i ma codzienny kontakt z firmami produkcyjnymi, dlatego dobrze czuje aktualny klimat gospodarki, a jednocześnie jako inwestor dostrzega okazje tam, gdzie większość widzi problem.

Podczas spotkania przeanalizujemy sytuację na Rainbow Tours (RBW), która osiąga bardzo wysoką sprzedaż nominalną ofert na lato 2023, a także Asbis, który ma wciąż optymistyczne nastawienie zarządu. Amrest pokazał rekordowe wyniki sprzedażowe, a także Monnari, które przedstawiło wstępne wyniki za 2022 rok, w których widać poprawę przychodów i marży brutto. 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!