Rada Polityki Pieniężnej nie zdecydowała się podnieść stóp procentowych, a to powinno wspierać wzrosty na giełdzie. Dzieje się jednak inaczej, ponieważ klimat pogorszył się na zachodzie.
Wiele spółek, w tym KGHM dotarło do ważnych poziomów oporu, skąd prawdopobnie rozpocznie się spadek. Jednak to nie znaczy, że musimy spaść poniżej dołków z września i października. Gdzie szukać okazji do kupna spółek z WIG20?

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Energetyka wodorowa – tanie paliwo przyszłości, czy relikt przeszłości? https://youtu.be/PPjQwNRPQE4

Banki wciąż wyglądają relatywnie silnie, warto jednak ciasno prowadzić pozycje i obserwować trendy. Gdzie są kluczowe poziomy na mBanku (MBK), Santanderze (SPL), PKO i PEO?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!