Awaria, sabotaż, atak czy po prostu wyciek gazu z Nord Stream 1 nie pozostawia złudzeń. Baltic Pipe ma nam pomóc uniezależnić się od gazu rosyjskiego, czy jednak jest bezpieczny? PKN Orlen ma zielone światło to przejęcia PGNiG (PGN) w tych jakże trudnych czasach.
J
ak efektywnie inwestować w dobie dużej zmienności dzięki kontraktom terminowym na GPW? https://squaber.com/l/kontrakty-terminowe-2022

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Kryzys 2022 – finałowe rozdanie kart Banków Centralny. Jak je wykorzystać? https://edukacja.squaber.com/webinaria/kryzys-2022-finalowe-rozdanie-kart-bankow

Energetyka wodorowa – tanie paliwo przyszłości, czy relikt przeszłości? https://youtu.be/PPjQwNRPQE4

Zadłużenie świata nie pozwala na znaczące podwyższanie stóp procentowych. Do tego dochodzi problem płynności w sektorze finansowym, co idealnie widać na przykładzie działań Banku Anglii. Czy teraz czas na podobny ruch ze strony EBC? Przypomnijmy, że po tym jak Bank Japonii zainterweniował na rynku jena, musiał dokonać nadmiarowego wykupu obligacji. Bankierzy centralni nie mają pojęcia co robić.

Panika i ucieczka od ryzykownych aktywów zdaje się rozpędzać i co gorsza – trudno znaleźć argumenty, za którymi miałoby stać umocnienie naszej waluty oraz ryzykownych aktywów.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!