Według miernika Clean Dark Spread marże spółek produkujących prąd z węgla są aktualnie najwyższe od kilku lat.

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.
Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Drogi prąd prawdopodobnie zostanie z nami na dłużej, ponieważ poza samym wytworzeniem musimy zmodernizować całą sieć energetyczną. Czy zatem jest to szansa dla przydomowych instalacji OZE? Jakie szanse i zagrożenia czekają na projekty OZE przeznaczone dla rozwiązań biznesowych?

Tym 5 spółkom „Sell in May and go away” niestraszne! – już w środę 11 maja https://edukacja.squaber.com/webinaria/tym-5-spolkom-sell-in-may-and-go-away-niestraszne

Sprawdź wyjątkową promocję na Squabera Premium – 3 miesiące w cenie 2 na zawsze i dostęp do specjalnych warsztatów Jak wyjść z ramy przegranegooferta.

00:00 Wstęp
00:24 Ceny gazu, węgla, ropa
03:36 Prognozy kosztów energii
08:00 Przedsiębiorstwa szukają OZE?
10:43 Problemy OZE
15:43 Mix energetyczny
17:35 Marże energetyki węglowej
22:45 Zaproszenie na kolejne spotkania

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!