Maksymalne obsunięcie kapitału zaledwie 9,41% i to pomimo największych spadków w ciągu 2 lat wywołanych pandemią i wojną. Jak skutecznie chronić portfel przed zawirowaniami? Przeanalizujmy w ramach #AkcjeNaInflacje !
Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium.

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Strategia inwestycyjna to nie jest tylko pomysł na kupowanie i sprzedawanie akcje. To jest całe podejście do zarządzania kapitałem, do jego ochrony i wykorzystania. Strategia to też decyzja, czy chce się ryzykować dużo, czy niedużo. Czy chce się być inwestorem agresywnym, czy stonowanym. Czy ma się czas na inwestycje, czy też nie. To wszystko determinuje Twoje kroki na rynku, które opisane powinny być przez zbiór zasad postępowania. Jak to robić skutecznie? 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!