Czyżby się NBP zagalopowało? Czy w projekcie NBP na temat inflacji i PKB można w ogóle wierzyć? No i kto skorzysta na wzroście cen na polskiej giełdzie?

Weź udział w warsztatach „Świece japońskie w praktyce na GPW” – https://l.squaber.com/swiece-japonskie-w-praktyce-na-gpw/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!
Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!
Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

NBP utrzymało główną stopę procentową na poziomie 0,1%, co powoduje, że banki szukają pieniędzy gdzie indziej, np. w marżach kredytowych i opłatach. Kto za to wszystko zapłaci w przyszłości? Oczywiście konsument, który teraz musi zgodzić się na wyższe marże, a potem na wyższe stopy procentowe (bo w końcu będą wyższe). To, co kluczowe jednak, to które sektory gospodarki zyskiwać będą na inflacji? Czy faktycznie tutaj grozi nam stagflacja, czyli wzrost cen przekraczający wzrost gospodarczy? Jak to wszystko wpłynie na giełdy?

 

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!