Cały rynek finansowy czekał, co FOMC powie w środę. Inwestorzy z jakiegoś powodu odczytali wypowiedź Powella jako pozytywne i rzucili się na akcje. W Polsce także silne otwarcie, czego się spodziewać dalej?

Mocno spadkowe sesje straszyły inwestorów na całym świecie. Pomimo jastrzębiego nastawienia FED – u, rynek po decyzji odnośnie ograniczenia programu skupu aktywów i całkowitego jego wygaszenia do marca przyszłego roku oraz zapowiedzi aż 3 podwyżek stóp procentowych w 2022 roku wystrzelił. Rośną metale, akcje, towary. Dolar lekko traci. Czy to zapowiedź spóźnionego rajdu Świętego Mikołaja? A może tylko podpucha przed spadkami?

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +136% w strategii Szczyty i Dna! 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!