Które branże powinny radzić sobie dobrze w nadchodzącym roku? W dobie podwyżek stóp procentowych, dużej niepewności związanej ze zmianami podatkowymi oraz wysokiej inflacji – które spółki warto rozważać do portfela?

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj ze świątecznych promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).
 

Koniec roku przyniósł sporą zmienność, pytanie jak przeniesie się to na przyszły, 2022 rok? Czy odchodzenie od luźnej polityki pieniężnej przyniesie spadki na giełdzie? A może wysoka inflacja będzie napędzała wyniki firm? Jak tak, to które branże powinny radzić sobie najlepiej?

Już dzisiaj skorzystaj z aktualnej promocji dostępu do Squabera Premium!  https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/
 

Czy gaming ponownie wróci do łask? Zabrakło wzrostów pod koniec roku, a niektóre z dobrych firm potraciły ponad 50% swojej wartości. Warto zwrócić też uwagę na przyszły rok w kontekście problemów epidemiologicznych. Dwa lata gospodarka narażona jest na problemy z produkcją, dostępem do usług. Czy lato 2022 to będzie ostateczny koniec z tym tematem?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!