Branża motoryzacyjna na zachodzie ma ciągle problemy, co może odbić się także na polskich spółkach, jednak indeks WIG20 skupiony jest wokół banków, energii i sprzedaży detalicznej, czy zatem te branże będą kontynuować dobrą passę?

Dołącz do Squabera Premium na starych warunkach! Od 1 listopada rośnie cena abonamentu, dlatego zagwarantuj sobie cenę już dziś i nie martw się wzrostem cen w przyszłości! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Gadżety inwestorskie – https://trader-zone.pl

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna!

Pod silną presją podażową jest cały czas Mercator (MRC) oraz Allegro (ALE), jednak po drugiej stronie barykady stoją spółki z sektora bankowego oraz energetycznego. PKN Orlen (PKN) czy Lotos (LTS) nieustannie się pną na północ w oczekiwaniu inwestorów na lepsze wyniki. Dziś PKN Orlen opublikował swoje, jutro zrobi to Lotos. Czy paliwowa hossa dobiega końca, czy jeszcze długa droga przed nią?
Oczekiwania względem podwyżek stóp procentowych w Polsce się gruntują, RPP podejmie swoją decyzję już 3 listopada, jak wpłynie ona na giełdę?
 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!