Czy Mercator (MRC) może się podnieść? Jak daleko CDR zajdzie bez wsparcia branży, dołowanej przez regulacje Chińskie? Co dalej z uranem, wodorem, czy to czas na kupno?

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +125% w strategii Szczyty i Dna!

Energetyka jest tematem na topie aktualnie. Z jednej strony rozwijana jest technologia uranowa w postaci modułowych elektrowni jądrowych, z drugiej ogromny wzrost zainteresowania wodorem jako nośnikiem energii. Mamy ogromne zapotrzebowanie na OZE. Ceny węgla rosną, koszty transformacji także. Do czego to prowadzi?

Czy kolejne fale pandemii mogą zagrozić gospodarce? Czy może jest to już echo poprzednich, a tym samym mniej groźne dla gospodarki? Czy spółki związane z ochroną osobistą, lekarstwami itd. mają jeszcze przyszłość? Co dalej z Mercatorem?

Czy gaming, który zakładałem, że ożywi się na jesień ma jednak więcej problemów przed sobą? Regulacje w Chinach, a może zmiana sentymentu i rozdrobnienie branży zniweczy wysokie wyceny?

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/ 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!