Maj był bardzo udany, czy w czerwcu pojawi się korekta na giełdach? Czas na realizację zysków? Przedstawię dziś 3 powody, które warto wziąć pod uwagę.

Dołącz do Squabera Premium! Szczegóły: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-…

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +120% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Wyniki spółek są dobre i mocno drożeją ich wyceny. Jednak jak zawsze, rynek porusza się w falach. A za wzrostami zawsze stoją pieniądze. Warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które mogą spowodować, że czerwiec stanie się miesiącem korekcyjnym.

Przyjrzymy się takim spółkom jak PKN Orlen, Lotos, Unimot – z sektora paliwowego. Jeszcze raz poruszymy temat budownictwa i fotowoltaiki, które wzbudzają dużo emocji. Na jakie spółki warto zwracać uwagę w kolejnych miesiącach? To ostatnia część dzisiejszego spotkania.

 

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!