Wyższa inflacja w projekcjach, szybsza podwyżka stóp procentowych oraz nieco jastrzębi ton wypowiedzi FED wpływa na rynki. Jaki to ma wpływ na GPW i NBP?

Skorzystaj z dostępu do Squabera Premium już dziś! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +120% w strategii Szczyty i Dna!

Korekta zapowiadana w zeszłym tygodniu staje się faktem. GPW traci ze względu na globalny sentyment. Warto jednak przyjrzeć się faktom – czy faktycznie jest czego się obawiać i czas na wyprzedaż? Czy raczej cierpliwie wyczekać końca korekty i kupić na korekcie?

Jakie spółki skorzystają na fali osłabienia PLN – a? Polski złoty traci względem wszystkich walut, co przekłada się na zyski eksporterów. Jest gro spółek, które w takim środowisku radzą sobie bardzo dobrze, a dziś się im przyjrzymy.

Kiedy spodziewać się podwyżki stóp procentowych i jakie to ma implikacje dla nas wszystkich, o tym dziś na spotkaniu z GPW!

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!