Najmniejsze spółki na naszej giełdzie pokonują wszystkie inne indeksy. Jakie spółki warto rozważyć?

Tylko teraz – dla wszystkich aż 70% zniżki na wybitny kurs Świec Japońskich w praktyce na GPW + książka w bonusie https://l.squaber.com/swiece-japonskie-w-praktyce-na-gpw/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +120% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Czego NIE należy robić inwestując – 5 przypadków transakcji ze szczegółowym omówieniem – wtorek, 25 maja, godz. 20:00https://edukacja.squaber.com/webinaria/czego-nie-nalezy-robic-inwestujac

Większość czasu poświęca się dużym firmom, podczas gdy te małe zostają w tle. Zupełnie niesłusznie. To właśnie indeks sWIG80 radzi sobie najlepiej w ostatnim czasie stale pokonując nowe poziomy oporu. Jesteśmy na dobrej drodze do ataku na historyczne szczyty w rejonie 22 tys. punktów. WIG20 jest daleko w tyle!

W tym indeksie jest cały przekrój dobrych firm, których jedyną bolączką często jest wolumen obrotu. Od budownictwa przez sektor finansowy do nowych technologii. Dziś wybrałem 7 spółek, które mogą być w kręgu zainteresowania, ponieważ są po korektach. Powiemy o Erbudzie(ERB), Decorze(DCR), ML System(MLS), Mirbudzie(MRB), Mabionie(MAB), BoomBit(BBT) oraz Skarbiec Holding(SKH).

 

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!