Duże firmy budzą się do wzrostów, część po korektach, część w silnych impulsach. Na jakie zwrócić uwagę? Zapraszamy do analizy!

Do końca czwartku – 60 dni gratis i książka do abonamentu rocznego, prawdopodobnie ostatnia taka szansa https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Tylko teraz – dla wszystkich aż 70% zniżki na wybitny kurs Świec Japońskich w praktyce na GPW + książka w bonusie https://l.squaber.com/swiece-japonskie-w-praktyce-na-gpw/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +120% w strategii Szczyty i Dna!

Dziś swoje wyniki za I kwartał opublikowała spółka PZU. Największa instytucja finansowa w Polsce pokonała prognozy analityków. Czy szykują się dalej wzrosty w oczekiwaniu na dywidendę 3,5 zł na akcję? PKN Orlen atakuje nowe poziomy i stwarza sytuację do silnego impulsu, pytanie jak daleko może wybić i czy to jest okazja?
Co dalej z JSW, która się długo męczyła, ale po słabych wynikach nie spadała dalej, a teraz wybija z konsolidacji? Gdzie szukać kolejnych oporów? Podobnie z górniczą spółką KGHM, która przy rosnących cenach miedzi ma duże szanse na utrzymywanie produkcji i sprzedaży na wysokim poziomie.
Spojrzymy także na Amrest (EAT), Tauron (TPE), mBank (MBK) oraz Columbus Energy (CLC)

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!